Darmowa dostawa od 99,00 zł

Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1

Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
61,99 zł
/ szt. brutto
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 99,00 zł
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1

Czujnik dymu BlitzWolf

Samodzielny czujnik wykrywający dym ochroni Ciebie i Twoją rodzinę przed tragicznymi skutkami wydobywającego się dymu. Jest wyposażony w czujniki okrywające całą powłokę, by jak najszybciej wykryć unoszący się dym z każdej strony. W razie uaktywnienia się, czujnik wydaje z siebie intensywny alarm. Zbudowany z materiałów najwyższej jakości. Czerwony wskaźnik informuje o narastającym niebezpieczeństwie.

Najwyższa jakość ochrony

Wzmocniony i wytężony czujnik znajdujący się dosłownie z każdej strony obudowy. Stosuje o wiele lepszy system niż zwykły czujnik, efekt fotoelektryczny, aby jak najszybciej wyczuć ogień tlący oraz ogień otwarty, tworzący dym w pomieszczeniach.


Efektywny system alarmujący

Oprócz wykrywania dymu, czujnik posiada jeszcze jedną ważną funkcję. Musi jak najszybciej poinformować domowników o zbliżającym się niebezpieczeństwie, głośno i widocznie. Czujnik dymu BlitzWolf posiada mocny i niepohamowany dźwięk alarmu, który szybko zbudzi nas z nawet najgłębszego snu. Osoby posiadające problem ze słuchem, mogą nawet poczuć wibracje wydobywane przez głęboki odgłos. Jednak jest jeszcze możliwość wypatrzenia migającej na czerwono kontrolki, która również informuje o wykryciu szkodliwych substancji. Jeśli na samym początku kontrolując działanie czujnika, stwierdzisz, że jego sygnał jest zbyt uciążliwy, istnieje możliwość ściszenia go na 6 minut. Jednak po upływie 6 minut, alarm wróci do swojego faktycznego dźwięku.


Wytrzymały i skuteczny design

Zaprojektowany ze zwiększoną odpornością na ogień, jednocześnie modernistyczny i estetyczny. Niezawodny, posiada Certyfikat EN 14604 na zgodność z normą. Nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i nie popada w reakcje radioaktywne. Wytrzymuje bardzo wysokie temperatury, aby w razie wielkich uszkodzeń pomieszczenia w którym się znajduje, wciąż mógł poinformować o niebezpiecznej sytuacji.


Obszerny czas czuwania

Nie musisz się martwić, że tak dobrze działający czujnik szybko się rozładuje. Całe urządzenie wymaga tylko 2 sztuk baterii AA, które zazwyczaj działają ok. 3 lata. Jedyne, czego wymaga od Ciebie czujnik to pamięć, aby wiedzieć, kiedy ostatnio wymieniałeś baterie.


Bezproblemowa instalacja

Szybko i łatwo zamontujesz swój nowy czujnik, podążając za instrukcją. Sprytny i odpowiedzialny design nie pozwala na zamontowanie czujnika, jeśli najpierw nie włożysz do niego dwóch baterii typu AA. Następnie przybij używając śrub wspornik na suficie lub ścianie. Pamiętaj jednak, aby kąt instalacji nie przekraczał 45 stopni. Ustaw w odpowiedniej pozycji dolną część czujnika, a później naciskając na niego wkręć we wspornik zgodnie z ruchem wskazówek zegara.


Automatyczna kontrola

Czujnik zbudowany jest z jak najlepszej jakości materiałów i posiada inteligentny system. Samoczynnie wykrywa wszelkie błędy oraz posiada wskaźnik poziomu baterii, który również informuje, że bateria jest rozładowana i trzeba ją naładować.


Specyfikacja

Producent Blitzwolf
Model BW-OS1
Zasilanie 2 Baterie AA (nie są zawarte w zestawie)
Niskonapięciowe wykrycie 2.4V±0.1V
Wilgotność ≤95%RH, nieskondensowana
Napięcie DC3V
Głośność ≥85dB23m
Temperatura otoczenia -10+55℃
Standard TUV EN14604:2005/AC:2008
Waga 145g
Wymiary φ98*32mm
Producent
Kod produktu
5907489604178
Gwarancja
12 miesięcy

WARUNKI GWARANCJI
1. Gwarant gwarantuje prawidłowe działanie Produktu przez następujący okres:
a. W przypadku zakupu Produktu przez konsumenta – 12 miesięcy
b. W przypadku zakupu Produktu przez przedsiębiorcę – 1 miesiąc
od daty wydania Produktu kupującemu. 2. Gwarant w ramach udzielanej gwarancji zapewnia dobrą jakość Produktu. Odpowiedzialność Gwaranta z tytułu gwarancji obejmuje tylko wady fizyczne powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym Produkcie. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń ani usterek powstałych z powodu używania Produktu niezgodnie z udostępnionymi przez Gwaranta warunkami i informacjami dotyczącymi używania Produktu, zawartymi w szczególności w instrukcji dołączanej do Produktu.
3. Reklamacja na podstawie udzielonej gwarancji może być złożona na przykład:
a. pisemnie na adres: ul. Obornicka 227, Bud. E, 60-650 Poznań;
b. elektronicznie na adres e-mail: kontakt@strado.pl.
Zaleca się podanie w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady oraz zdjęć dokumentujących wadę; (2) żądania reklamacyjnego; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Gwaranta. Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego sposobu i opisu reklamacji.
4. Na życzenie Gwaranta uprawniony z gwarancji powinien dostarczyć reklamowany Produkt na koszt Gwaranta na adres:
TZ POLAND S.C.
ul. Obornicka 227, Bud. E, 60-650 Poznań
lub do miejsca, w którym Produkt został wydany przy udzieleniu gwarancji, chyba że z okoliczności wynika, iż wada powinna być usunięta w miejscu, w którym Produkt znajdował się w chwili ujawnienia wady. Niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia Produktu w czasie od wydania jej Gwarantowi do jej ponownego odebrania przez uprawnionego z gwarancji ponosi Gwarant.
5. Na podstawie niniejszej gwarancji Gwarant jest obowiązany do usunięcia wad Produktu, jeżeli wady te ujawnią się w ciągu terminu określonego w gwarancji. W przypadku gdy usunięcie wad Produktu okaże się niemożliwe, Gwarant zobowiązuje się dostarczyć uprawnionemu z gwarancji Produkt wolny od wad. Jeżeli usunięcie wady oraz wymiana Produktu na wolny od wad nie są niemożliwe lub koszt tych czynności przekracza wartość Produktu, uprawnionemu z gwarancji przysługuje zwrot zapłaconej ceny za Produkt.
6. Gwarant obowiązany jest wykonać swoje obowiązki wynikające z udzielonej gwarancji niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni roboczych. Termin ten należy liczyć od dnia dostarczenia Produktu przez uprawnionego z tytułu gwarancji albo od dnia złożenia reklamacji w przypadku, gdy z okoliczności wynika, iż wada powinna być usunięta w miejscu, w którym Produkt znajdował się w chwili ujawnienia wady.
Gwarant może dokonać jednorazowego przedłużenia powyższego terminu o kolejnych 14 dni roboczych, pod warunkiem, że poinformuje o tym fakcie uprawnionego z gwarancji przed upływem pierwotnego terminu jej wykonania wraz z podaniem przyczyny zaistniałego opóźnienia. Po wykonaniu uprawnień wynikających z gwarancji Gwarant na swój koszt dostarczy Produkt z powrotem do uprawnionego z gwarancji.
7. Jeżeli w wykonaniu swoich obowiązków Gwarant dostarczył uprawnionemu z gwarancji zamiast Produktu wadliwego Produkt wolny od wad albo dokonał istotnych napraw Produktu objętego gwarancją, termin gwarancji biegnie na nowo od chwili dostarczenia Produktu wolnego od wad lub zwrócenia Produktu naprawionego. Jeżeli Gwarant wymienił część Produktu, zapis powyższy stosuje się odpowiednio do części wymienionej. W innych wypadkach termin gwarancji ulega przedłużeniu o czas, w ciągu którego wskutek wady Produktu objętego gwarancją uprawniony z gwarancji nie mógł z niej korzystać.
8. Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polski.
9. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. 10. Odpowiedzialność Gwaranta w stosunku do uprawnionego z gwarancji niebędącego konsumentem, a od dnia 1 stycznia 2021 r. i dla umów zawartych od tego dnia niebędącego również osobą fizyczną zawierającą umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, bez względu na jej podstawę prawną, jest ograniczona – zarówno w ramach pojedynczego roszczenia, jak również za wszelkie roszczenia w sumie – do wysokości zapłaconej ceny za Produkt. Gwarant ponosi odpowiedzialność w takim wypadku tylko za typowe szkody przewidywalne w momencie zawarcia umowy i nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraconych korzyści. 11. Odpowiedzialność Gwaranta z tytułu gwarancji nie obejmuje uszkodzeń wynikających z normalnej eksploatacji czy zużycia, uszkodzeń mechanicznych (pęknięć, rys, uszkodzeń spowodowanych działaniem sił zewnętrznych, wyładowań atmosferycznych, awarii sieci energetycznej, pożaru, zalania, działania wysokich temperatur i czynników chemicznych), uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem, niezgodnym z instrukcją montażem oraz uszkodzeń powstałych na skutek przeróbek, ingerencji w strukturę Produktu i zmian konstrukcyjnych dokonywanych przez uprawnionego z gwarancji

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel