Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Miski składane - praktyczne rozwiązanie w Twoim domu.

2024-02-09

Miska składana — hit czy kit?

Moim osobistym zdaniem absolutny hit, bo sama jestem przed remontem. Wiem jakim wyzwaniem jest kuchnia, w której nie ma górnej zabudowy czy mała łazienka. Do tego dochodzi przechowywanie różnych rzeczy, które są Ci potrzebne, ale wyłącznie w sezonie letnim czy zimowym. I nagle ta przestrzeń zaczyna kurczyć się w zawrotnym tempie. Dlatego przygotowałam szybki przegląd produktów, który zmieni sposób Waszego funkcjonowania. Stawiamy tu przede wszystkim na wygodę, wielofunkcyjność, oszczędność i dobre rozwiązania.

Inspiracje

Miska składana z odpływem na pranie

Pożegnaj się z trzymaniem miski w Twojej  wannie, pod prysznicem czy w przestrzeni między pralką a ścianą. Miski na pranie potrzebuje każdy i doskonale wiemy, ile miejsca potrafi zająć. Ten produkt to prawdziwy game changer w każdym domu. Po złożeniu jej wysokość zmniejsza się 3-krotnie. To sprawia, że możesz ją schować tam, gdzie nie zmieści się nic innego. Wykorzystasz wąskie przestrzenie, a miska będzie niemal niewidoczna.

Miska na pranie: https://strado.pl/product-pol-24573-Miska-skladana-silikonowa-z-odplywem-na-pranie.html?query_id=7

Doskonała do prania ręcznego, zwłaszcza dla osób, które nie mogą dźwigać. Wystarczy odetkać otwór, a woda swobodnie wypłynie, bez potrzeby wylewania wody bokiem. To praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza dla starszych osób. Jeśli szukasz sposobów, żeby ułatwić dziadkom codzienne prace domowe, to może być strzał w 10. Dodatkowo nie zachlapiesz łazienki i zlewu, więc tu kolejny plus — mieszkanie jest łatwiejsze utrzymanie czystości.

Wersja ażurowa: https://strado.pl/product-pol-24580-Kosz-na-pranie-skladany-miska-skladana-silikonowa.html?query_id=7

Mała kuchnia — praktyczne rozwiązanie

W małej kuchni zawsze będzie brakować nam miejsca. Nie tylko na przechowywanie, ale również w trakcie codziennych czynności. Zmywanie i gotowanie, zwłaszcza dla większej ilości osób staje się wyzwaniem. I tutaj zdecydowanie sprawdzą się akcesoria, które są wielofunkcyjne.

Miska rozwiązanie 3w1

Jeśli w Twojej kuchni brakuje przestrzeni, jednokomorowy zlew jest zawsze zajęty i nie ma w nim miejsca na wymycie warzyw czy owoców, to gadżet, który bardzo polubisz. Ta składana miska będzie jednocześnie miską, ociekaczem, zlewem i deską do krojenia. 

Miska 3w1: https://strado.pl/product-pol-24364-Miska-skladana-silikonowa-z-odplywem-zlew-deska.html?query_id=7

Nie musisz czekać na wolny zlew i biegać do łazienki. Takie akcesoria doskonale sprawdzają się, gdy musisz przygotować posiłek dla rodziny i znajomych. Podczas gotowania na święta czy przyjęcia z przyjaciółmi też dobrze jest mieć komfort. Po użyciu miski możesz ją złożyć i schować lub... zabrać w podróż.

Praktyczne rozwiązanie na brak miejsca nie tylko w domu

System składanych, wielofunkcyjnych misek docenią miłośnicy życia w podróży. Sprawdzi się w camperze, na campingu, domku letniskowym czy na działce. Jeśli większość lata spędzasz na półwyspie lub w domku na mazurach, to taka miska kuchenna będzie idealna. To praktyczne rozwiązanie dla każdego. Wymyjesz niej naczynia, a po założeniu pokroisz warzywa na grilla! I tu ciekawa kwestia — po powrocie do małego mieszkania takie rzeczy też trzeba gdzieś przechowywać. Stosując akcesoria 2w1 czy 3w1 sprawisz, że Twoja przestrzeń będzie mniej zagracona. Miska, która po złożeniu staje się deską do krojenia, może być odpowiedzią na potrzeby osób, które ograniczyły ilość rzeczy do minimum, a wciąż brak im miejsca.

Wielofunkcyjne miski — pozostałe zastosowania i rozwiązania

Kochamy wielofunkcyjne gadżety. Po co ograniczać się do domu czy mieszkania, kiedy możemy pójść nieco dalej. Składane produkty można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Pomyśl o miejscach, gdzie można się nieźle pobrudzić, a nie ma dostępu do zlewu i bieżącej wody. Garaż, warsztat, a może pracownia? Tu mamy jeszcze jeden ciekawy produkt.

Wiaderko składane: https://strado.pl/product-pol-24362-Wiadro-wiaderko-silikonowe-skladane-przykrywka-5l.html

W wykorzystaniu takich produktów sky is the limit. Wymyjesz w nim brudne psie łapki przed wejściem do domu i schłodzisz napoje w upalny dzień.

Produkty składane to nie tylko kuchenna deska do krojenia, która po rozłożeniu staje się miską. To przede wszystkim komfort korzystania gdziekolwiek jesteś.

Polecane

pixel