Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany fioletowe

Jeżeli masz mieszkanie we wszystkich odcieniach fioletu, to nie może w nim zabraknąć naturalnie fioletowego dywanu marki STRADO. Od wrzosowego po ciemny, głęboki fiolet - niezależnie od kształtu i faktury prezentują się po prostu pięknie. Jasne, fioletowe dywany pluszowe ożywiają wnętrze, natomiast te ciemne - sprawiają, że staje się ono bardzo eleganckie, z nutką tajemniczości. Kolor fioletowy od dawna uchodził za kolor mistyczny, symbol poszukiwania oraz harmonijnego połączenia sprzeczności, jak chociażby barw: czerwonej i niebieskiej, które go tworzą. To zatem kolor przekraczania pewnych granic, wolności, ale i harmonii. Bez względu na to, jakie odcienie fioletu preferujesz - z pewnością znajdziesz ciekawy dywan w tym kolorze dla siebie na strado.pl!

Dywany fioletowe
Rozmiar
Rodzaj
Pokaż tylko

Dywany w kolorze fioletowym

Nasze fioletowe dywany oferujemy zarówno w kolorze szarego fioletu, ciemnej śliwki, jak i jasne - lawendowe. Ten zakrawający nieco o pastelowy kolor wcale nie odbiega od zasady łączenia przeciwieństw. Oprócz tego, że oczywiście łączy ze sobą delikatnie skrajnie chłodny kolor niebieski oraz "gorącą" czerwień, zakrawa także nieco o tak zwany lilaróż. Nadal zatem będąc bezdyskusyjnie odcieniem fioletu, stanowi swoisty, nieoczywisty paradoks zmierzający ku innym, niedookreślonym kolorom. Widać to szczególnie na przykładzie fioletowych dywanów Rabbit. Rabbit to po angielsku oczywiście królik. Co zaś te dywany mają wspólnego z królikiem? Ich powierzchnia w dotyku przypomina właśnie królicze futerko. Te dywany są uwielbiane przez dzieci, ale także przez ich rodziców, którzy muszą ewentualnie mierzyć się z czyszczeniem dziecięcych dywaników. Wersja Rabbit jest i wiele bardziej funkcjonalna pod tym względem, niż druga seria dywanów STRADO, czyli nasze fioletowe dywany Shaggy. Shaggy są wersją "długowłosą", z polipropylenu. Natomiast Rabbit do krótkowłose dywany z poliestru, w dodatku przyjazne dla alergików. O ile wybór tych ostatnich wydawać mógłby się dosyć oczywisty, to jednak są pomieszczenia i miejsca, które aż proszą się o dywan z długim włosiem. Wszędzie jednak tam, gdzie są dzieci, albo długość włosia dywanu nie ma większego znaczenia - warto postawić właśnie na bardzo praktyczną wersję Rabbit, nie tylko w odcieniu lawendowym.

Spraw sobie piękny, fioletowy dywan

Na strado.pl znajdziesz zatem piękne fioletowe dywany o głębokiej barwie, dzięki którym podkreślisz naprawdę wyjątkowy charakter poszczególnych wnętrz. O ile wszystkie dywany, niezależnie od ich koloru, posiadają wymiar dekoracyjny, ale i praktyczny, to właśnie te fioletowe sprawiają często, że pomieszczenia nabierają wyjątkowo uroczystego i intrygującego charakteru. Takie dywany pięknie prezentują się między innymi w towarzystwie fioletowych zasłon i innych tekstylnych elementów w tym samym kolorze, choć niekoniecznie w tym samym odcieniu fioletu. Niezależnie, czy sięgniesz po lawendowe, czy może po fioletowe dywany Rabbit w odcieniu ciemnej śliwki,to prawdopodobnie nie pozostaną one na Twojej podłodze niezauważone, zarówno przez domowników, jak i Twoich gości.

pixel