Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany okrągłe 100

Kolor
Rodzaj

Dywany okrągłe 100 cm

Dywany o średnicy metra, chociaż niezbyt duże, potrafią pełnić bardzo praktyczną funkcję. Takie dywany sprawdzą się na przykład ułożone rzędem obok siebie, albo w innej konfiguracji. Bywają jednak na tyle małe pomieszczenia, że pojedynczy, okrągły dywan o metrowej średnicy jest całkowicie wystarczający. Dywany STRADO można oczywiście zakupić w różnych rozmiarach. Zasadniczo oferujemy okrągłe dywany Rabbit albo te z serii Shaggy, na przykład dywany Shaggy okrągłe 100 cm. Te dwie serie różnią się między innymi pomiędzy sobą długością włosia oraz rodzaje tworzywa sztucznego z jakiego powstają. Wszystkie przeznaczone są zasadniczo do nowoczesnych wnętrz, gdzie liczy się prostota ? zarówno pod względem wzornictwa jak i zastosowanej kolorystyki. Dywany od STRADO to po prostu uniwersalne, niezależnie od ich tylu i kształtu, dywany do wnętrz o bardzo różnych potrzebach pod względem ich aranżacji. Zawsze znajdziesz tutaj coś właśnie dla siebie.

Jeżeli nie dywany okrągłe 100 cm to co?

Jeżeli nie dywany o tej średnicy, to oczywiście w witrynie strado.pl czekają na Ciebie inne rozmiary, zarówno okrągłych jak i prostokątnych dywanów. Z pewnością godne uwagi są dywany STRADO Rabbit, czyli nasze dywany pluszowe. Powierzchnia dywanów Rabbit jest wyjątkowo przyjemna, niemal aksamitna w dotyku, co zawdzięcza inspiracji króliczym futrem podczas ich projektowania. Nasze dywany Rabbit są wybierane chętnie zarówno do domów, jak i do wnętrz pełniących inne funkcje. Zasadniczo sprawdzają się bardzo dobrze tam, gdzie wymagane jest ich dość częste czyszczenie. Jako dywany poliestrowe, w dodatku dywany okrągłe 100 cm, lub inne o stosunkowo niewielkiej średnicy, są banalnie proste w utrzymaniu ich w czystości. Takie dywany są zatem odpowiednie szczególnie dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko ? to po prostu wybitnie uniwersalne dywany w jednolitych kolorach, jakie odnajdą się praktycznie wszędzie, gdzie dywan na podłodze ma swoją rację bytu. Spełniają właściwie wszystkie oczekiwania stawiane nowoczesnym dywanom oraz innym akcesoriom z zakresu wyposażenia wnętrz: zarówno pod względem wizualnym jak i praktycznym.

Dywany Shaggy okrągłe 100 cm

Dywany Shaggy posiadają wiele cech wspólnych z Rabbitami, jak chociażby ich wymiary i kształty, jednak już na pierwszy rzut oka odróżniają się od nich. Dywany Shaggy są również ciekawą opcją dywanów miękkich i przyjemnych w dotyku, jednak są dywanami o całkiem innej strukturze. To dywany o długim włosiu, czyli tak zwane potocznie futrzaki. Ponadto dywany Shaggy mają w wielu wariantach skalę barw podobną do Rabbit. Różnią się odcieniami a także, w przypadku części spośród modeli Shaggy, także wzornictwem. O ile dywany okrągłe 100 cm Rabbit występują wyłącznie w wersjach monokolorystycznych, to wśród Shaggy znajdziesz również dywany ombre, gdzie różne odcienie i barwy nachodzą na siebie na zasadzie nieregularnych esów floresów. Niektóre z nich przypominają soczystą trawę, niektóre ? błękitne niebo z obłoczkami. Bez względu na to, na który wariant się zdecydujesz, wśród dywanów STRADO znajdziesz najlepsze dla Ciebie.

pixel