Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany okrągłe 180

Kolor
Rodzaj
Pokaż tylko

Dywany okrągłe 180 cm

Dywany o średnicy 180 cm są stosunkowo dużymi dywanami okrągłymi. Taki pojedynczy dywan nie pokryje przeważnie całej podłogi w salonie, ale stanowi już potencjał do ustawienia na nim choćby kawowego stolika oraz wygodnych puf wokół niego. Taki dywan sprawdzi się też na przykład w dziecięcym pokoju albo w sypialni. Okrągłe dywany, obok dywanów prostokątnych, to drugi kształt dywanów oferowanych na strado.pl. W tej witrynie kupisz także inne przydatne drobiazgi, na przykład z zakresu elektroniki, ale nasze dywany oraz inne elementy wyposażenia domu są wyjątkowo funkcjonalne i atrakcyjne. Zarówno dywany Rabbit okrągłe 180 cm jak i dywany Shaggy okrągłe 180 cm, są dywanami wyjątkowo uniwersalnymi. Nie tylko ze względu na ich rozmiar, ale również ? z powodu właściwości wszystkich dywanów STRADO. STRADO projektuje dywany nowoczesne i funkcjonalne. Ponadto, chociaż nawiązują do futra zwierzęcego swoją strukturą ? wszystkie wykonywane są w całości z tworzyw sztucznych. Dywany i dywaniki STRADO zdobią już niejedną podłogę w kraju i za granicą. Dlaczego nasze dywany są takie dobre? Sprawdź i zamów!

Praktyczne dywany okrągłe 180 cm

Nasze dywany w tym i w innych rozmiarach obejmują zasadniczo dwie grupy: dywany Shaggy oraz dywany Rabbit. Pierwsze spośród nich to kudłate futrzaki, dywany o długim i zmierzwionym włosiu. Wyróżnia je to spośród innych już na pierwszy rzut oka. Nasze dywany pasują przede wszystkim, ale nie tylko do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. Niemal wszędzie, gdzie potrzebujecie dywanu znajdziecie odpowiedni na strado.pl. Dywany Shaggy okrągłe 180 cm to nie jedyne dywany jakie oferujemy w tym rozmiarze. Jeżeli potrzebujesz gładkiego, płaskiego dywanu ? postaw na Rabbity. Dywany Shaggy różnią się od nich nie tylko długością włosia. Większość dywanów w witrynie strado.pl, niezależnie od ich wariantu, to jednobarwne dywany STRADO. Tymczasem wśród dywanów Shaggy zawsze znajdziesz kilka wzorów typu ombre, czyli takich, jakie zlewają się między sobą stanowiąc kolorowe, intencjonalnie utworzone ?plamy?.

Dywany okrągłe 180 cm z serii Rabbit

Dywany Rabbit to inny wariant dywanów STRADO, czyli gładkie dywany przypominające w dotyku futerko królika. To właśnie ciepłym i aksamitnym króliczym futrem inspirowaliśmy się tworząc dywany sprzyjające rodzinom z małymi dziećmi, zwierzętami domowymi oraz innym osobom, które często sprzątają. Dywany Rabbit z poliestru to dywany o pluszowej fakturze, a także ? zachowane zawsze w jednolitych barwach. Twoje dywany Rabbit na strado.pl są zupełnie inne, niż kudłate dywany Shaggy okrągłe 180 cm i o innych średnicach. Są jednak bardziej praktyczne oraz uniwersalne, ponieważ futrzaste dywany ombre pasują tylko do specyficznych aranżacji. Dywany Rabbit bardzo łatwo dopasowują się do zróżnicowanego wystroju i pozostaje tylko wybór odpowiedniego koloru, kształtu i rozmiaru. Jeżeli wybrany dywan Rabbit nie odnalazł się tam, gdzie miał leżeć początkowo ? szybko znajdziesz dla niego inne, optymalne miejsce. Dywany na czasie wybieraj wygodnie i zamawiaj z wysyłką nawet tego samego dnia na strado.pl!

pixel