Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany 100x150

Kolor
Rodzaj
Pokaż tylko

Dywany 100x150

Dywan o wymiarach 100x150 to już całkiem przyzwoity dywan, jaki ma szansę przykryć samodzielnie stosunkowo duży kawałek podłogi na środku niewielkiego, umeblowanego wokół ścian pokoju. Nowoczesne wnętrza, w tak zwanym nowym budownictwie, nie są przeważnie jednak aż tak mikroskopijne, jak słynne pokoje -klitki w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty. Na szczęście to nie jedyne wymiary dywanów jakie mamy dla Ciebie na strado.pl. STRADO zasadniczo oferuje dwa typy dywanów, czyli dywany pluszowe 100x150 oraz dywany z linii Shaggy o tych samych rozmiarach.

Kudłate dywany 100x150

Dywany o długim włosiu, czyli tak zwane, zwłaszcza przez dzieci, "kudłate" dywany od STRADO, są dywanami przypominającymi nieco niewielkie trawniki. To porównanie jest zasadne szczególnie w przypadku dywanów Shaggy w kolorze zielonym. Oprócz zieleni oferujemy bardzo szeroki wachlarz kolorystycznych opcji tak dla dywanów pluszowych, jak i dla dywanów Shaggy 100x150 i w innych rozmiarach. Wszystkie dywany Shaggy występują jako dywany gładkie, czyli w jednej barwie, jak i dywany ombre, gdzie zlewają się ze sobą różne kolory i ich odcienie. Dywany od strado.pl, niezależnie od tego, czy są dywanami Shaggy czy może wersją pluszową, czyli Rabbit, oferujemy w analogicznych rozmiarach. Oprócz dywanów prostokątnych na strado.pl kupisz także dywany okrągłe. Bez względu na surowiec, z jakiego zostały wykonane dywany te kuszą nasyconymi, jakskrawymi kolorami, jak i przyciągają spokojnymi, stonowanymi barwami.

Przytulne dywany 100x150

Z kolei wspomniane już dywany Rabbit 100x150, są dywanami o wiele bardziej podobnymi na pierwszy rzut oka do klasycznych dywanów. Oprócz tego, że mają one znacznie krótsze włosie, niż wariant Shaggy, są również świetnymi dywanami dla alergików czy astmatyków. W dywanach Rabbit nie kumuluje się roztocze, pył ani inne szkodliwe mikrozanieczyszczenia. Ponadto są to dywany bardzo przyjemne w dotyku, do których aż chciałoby się przytulić - ich powierzchnia inspirowana jest powierzchnią króliczego futra. Większość osób, bez względu na płeć, wiek i inne tego typu parametry lubi głaskać króliczki, dlatego łatwo sobie wyobrazić, dlaczego wybraliśmy ten właśnie motyw tworząc nasze dywany. Pluszowe dywany w rozmiarze 100x150, czyli właśnie dywany Rabbit, możesz zakupić na strado.pl jedynie jako dywany jednokolorowe, gładkie. Wybierać jednak jest w czym i z pewnością każdy dobierze tutaj wymarzony kolor dywanu dla siebie. Dywany od STRADO pasują do dziecięcych pokoi, wnętrz industrialnych jak i do nowoczesnych sypialni. To oczywiście nie koniec długiej listy wnętrz, w jakich dywany STRADO wyglądają świetnie. Dywany 100x150 jednokolorowe są fenomenalne, jeżeli chodzi o ich funkcjonalność. To zarówno dywany dla wymagających, jak i dla całej rodziny, która musi nierzadko uzyskać kompromis w zakresie sprzętów i akcesoriów użytkowanych w domu wspólnie. Nasze dywany są proste i nieskomplikowane, spełniają jednak przy tym cały szereg kryteriów pożądanych przez bardzo różnych klientów. Zapraszamy po dywany w tym i w innych rozmiarach!

pixel