Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany 120x160

Kolor
Rodzaj
Pokaż tylko

Dywany 120x160

Dywany do pokoju w rozmiarze 120x160 nie są może bardzo dużymi dywanami, ale daleko im również rozmiarami do przeciętnego dywanika łazienkowego. STRADO, jako polski producent dywanów, oferuje dwa ich podstawowe rodzaje. Są to dywany o długim włosiu oraz imitujące futro królików dywany pluszowe. Ich nazwy to kolejno: Shaggy i Rabbit. Genezy tej ostatniej nietrudno się domyślić, skoro "rabbit" to po angielsku "królik". Wszystkie dywany, zarówno Shaggy jak i Rabbit, występują w takich samych rozmiarach oraz w takich samych kształtach, czyli: prostokątnym lub okrągłym. Dywany w rozmiarze 120x160 są oczywiście dywanami prostokątnymi.

Długowłose dywany 120x160

Dywany w wersji Shaggy to dywany o charakterystycznym, długim włosiu. To właśnie włosie stanowi element wyróżniający je wśród innych. Ponadto maja jeszcze jedną, typową dla nich cechę. O ile dywany pluszowe oferowane przez strado.pl są dywanami gładkimi, jednokolorowymi, to dywany Shaggy mogą także być jednokolorowe, ale również - mogą być dywanami ombre, gdzie kilka tonacji kolorystycznych zlewa się w jedno. Dywany Shaggy 120x160 są zatem klasycznymi "włochaczami", dywanami -futrzakami - takich i podobnych potocznych na nie określeń zapewne nie brakuje. Dywan Shaggy, chociaż podobnie owłosiony, nie zastąpi co prawda prawdziwego pupila, ale zawsze milej jest mieć w domu własnego futrzaka chociaż w tej formie, zamiast twardej, zimnej podłogi. Własny dywan -sierściuch jest z pewnością znacznie przyjemniejszy pod bosymi stopami.

Rabbit - dywany 120x160 jak futro królika

Seria Rabbit obejmuje dywany pluszowe 120x160 i inne. To właśnie wspomniana wyżej seria inspirowana króliczym futrem. Te dywany są wyjątkowo przyjemne w dotyku, a przy tym - w znacznie mniejszym stopniu niż dywany Shaggy gromadzą organiczne jak i nieorganiczne zanieczyszczenia, w tym różnego typu drobnoustroje i alergeny. To dywany łatwe w czyszczeniu, szybko schnące i znacznie bardziej funkcjonalne od tych z serii Shaggy. Dywany Rabbit 120x160 są zatem dywanami dla całej rodziny, ze względu na to, że polubią je dzieci jak i ich opiekunowie. Dywany o tych wymiarach, pomimo że nieduże, dobrze prezentują się nie tylko w dziecięcych pokojach, ale także na przykład pod niewielkim powierzchniowo stolikiem itp. Najmłodsi wybiorą zapewne dywany o soczystych, wyrazistych kolorach jak na przykład czerwony albo róż. Ponadto wśród dywanów pluszowych 120x160 znajdują się także dywany w kolorach czerni, bieli czy też szarości oraz brązów. Te ostatnie wybiorą raczej starsze pokolenia. Niezależnie od tego jaka kolorystyka odpowiada właśnie Twoi gustom, znajdziesz zarówno kształt jak i kolor odpowiedni dla Ciebie. Od głębokiej czerni, poprzez różne odcienie zieleni, turkusu, niebieskiego i wiele innych po dywany w intensywnych odcieniach różu, fuksji. Pomyśl zatem gdzie umieścisz duży dywan prostokątny, a gdzie mały okrągły. Wolisz dywan gładki, czy może ombre? Sprawdź tylko dokładnie oglądając rozmiary jak i kolory wszystkich dywanów w witrynie strado.pl!

pixel