Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany 200x200

Kolor
Rodzaj
Pokaż tylko

Dywany kwadratowe 200x200

Dywany w kształcie regularnego prostokąta, czyli kwadratu, także mają swoich miłośników. Wszędzie tam, gdzie liczy się harmonia form i niczym niezakłócona symetria sięgnij właśnie po modele o wymiarach 200x200. Taki dywan pasuje do większości pomieszczeń, coraz rzadziej bowiem zdarzają się w naszym budownictwie mikroskopijne pokoiki typowe dla mieszkań w blokach z tak zwanej wielkiej płyty. Bez względu na to, czy ma się on znaleźć w centralnej części pomieszczenia, czy może zostać nieco wsunięty pod meble stojące przy ścianie ? dywan 200x200 prezentuje się bardzo dobrze.

Dywany w rozmiarze 200x200 do Twojego domu

Część osób preferuje asymetryczne kształty, struktury i układy. Dla nich zdecydowanie najlepszym wyborem będą dywany, nawet jeśli kwadratowe i regularne w swoim kształcie, typu Shaggy ombre. Już sama powierzchnia takiego dywanu jest zdecydowanie mniej regularna, niż w przypadku naszych pluszowych dywanów Rabbit. Ponadto ? wariant ombre, jak sama jego nazwa wskazuje, to mieszanina nieregularnie łączących się ze sobą kolorów i odcieni na jednej płaszczyźnie. Pomimo zatem bardzo ?topornego? kształtu ? można stwierdzić, że każdy dywan Shaggy ma swoją, nieco ?płynną? formę. Docenią to zapewne tak zwane artystyczne dusze. Jednocześnie ? zwłaszcza obecnie cenione są proste, geometryczne formy i jednolite kolory. To z pewnością zapewnią dywany Rabbit 200x200 od strado.pl. Są gładkie i aksamitne, niczym królicze futerko. Zdecydowanie zabraknie tutaj zmierzwionego włosia, jak w przypadku modeli z serii Shaggy, ale docenią to osoby, które muszą często czyścić swoje dywany. Do wyboru wśród dywanów Rabbit są oczywiście te w klasycznych, bardzo spokojnych kolorach, jak i wyjątkowo oryginalne pod tym względem. Kwadratowy, prosty dywan o miłej, podobnej do pluszowej maskotki powierzchni, jest rozwiązaniem modnym i praktycznym zarazem.

Dywany Shaggy 200x200 i Rabbit 200x200 od STRADO

Wszystkie nasze dywany dotrzymują kroku najnowszym trendom. Nie przeszkadza to niektórym z nich pozostawać w swoistej symbiozie z ponadczasową klasyką. Szare, beżowe, czarne czy białe ? dywany Rabbit doskonale odnajdą się w mieszkaniach oraz wnętrzach użytkowych. Tam, gdzie można urządzić się z polotem i fantazją ? Shaggy ombre świetnie zda egzamin. Wszystkie kwadratowe dywany od STRADO tworzą jednak na podłodze płaszczyznę tyleż odrębną, co regularną. Nasze dywany 200x200 przyciągają swoją prostotą i harmonią formy oraz ciekawymi odcieniami tych popularnych, jak i nieco bardziej wyszukanych barw. Kwadratowa, regularna przestrzeń w intensywnym kolorze potrafi ożywić nawet najbardziej mdłe dotąd, pod względem kolorystycznym, pomieszczenie. Ostatecznie wszystko pozostaje kwestią tego, czy Twój nowy dywan od STRADO ma być na przykład ciemny i gładki, czy może ? bardziej przypominać swoją kolorystyką i strukturą błękitne niebo z obłoczkami. Bez względu na to, czy wybierzesz dywany Rabbit 200x200, czy może ich wersję Shaggy, będziesz mieć po prostu piękny, nowoczesny dywan. Zapraszamy na zakupy do wutryny strado.pl!

pixel