Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany Shaggy

Każdy z Was jako dziecko marzył o własnym futrzaku? Kiedy dorośliście i dopadła Was proza życia oraz jego pęd, stwierdziliście jednak, że to mało praktyczne? Namiastką prawdziwego futrzaka, nie pociągającą za posiadaniem jej takiej odpowiedzialności oraz szeregu obowiązków, na jakie choćbyście chcieli - po prostu nie macie czasu, jest dywan -futrzak. Naturalnie nasze dywany są futrzakami w 100% sztucznymi. Długie włosie dywanów z linii Shaggy powstaje z miękkich tworzyw, w których aż miło zanurzyć palce dłoni, bądź stopy. Twój osobisty futrzak może zatem służyć Ci tak do medytacji, jak i chwil relaksu powiązanych z głaskaniem kudłatego nabytku. Dywany kudłate to wcale nie przesadna nazwa dla modeli z serii Shaggy. Jeżeli zatem najbardziej klasyczny, "płytki" dywan to dla Ciebie za mało - śmiało sięgaj po Shaggy. Stąpając po nim od razu poczujesz różnicę. Poczujesz, jak twoje stopy przyjemnie zapadają się w milutkie futerko. Przypomina to trochę chodzenie po plaży, miękkim piasku, albo po trawie latem. Daje przyjemne wrażenia, odpręża i delikatnie masuje podeszwy stóp. Chodzenie po dywanach włochatych z serii Shaggy od strado.pl to zatem swoista, wysublimowana zmysłowa przyjemność, której możesz się oddawać praktycznie bez żadnych negatywnych konsekwencji. Możesz zatem brodzić po swoim długowłosym, futrzanym dywanie z pełnym zaufaniem i swobodą.

Dywany Shaggy
Kolor
Rodzaj
Pokaż tylko

Dywany z długim włosiem od Strado - robią wrażenie

Kiedy wchodzisz do pomieszczenia, w którym na podłodze leży dywan typu Shaggy od marki STRADO, od razu dostrzegasz różnicę pomiędzy nim, a innymi dywanami czy też wybitnie płaskimi chodnikami. Nastroszone długie włosie dywanu z linii Shaggy tworzy swoistą wysoką, unoszącą się kilka centymetrów nad podłogą, kompozycję. Nasze dywany z długim włosiem to dywany przypominające swoją strukturą raczej trawnik, niż płaski gobelin. Dywany z serii Shaggy występują w licznych wariantach kolorystycznych, począwszy od dywanów gładkich po dywany ombre, łączące w sobie kilka pokrewnych sobie odcieni, najczęściej tego samego koloru. Ponadto te włochate dywany możesz nabyć na strado.pl w rozmiarach od 60x90 cm do 300x400 cm. Nie ma więc znaczenia, czy za pomocą takiego typu dywanu zechcesz zaaranżować przestronny salon, czy może pomieszczenie tak niewielkie, jak wnętrze szafy, typu: toaleta albo schowek na szczotki. To, gdzie ostatecznie położysz swój własny, kudłaty dywan Shaggy, zależy tylko od Ciebie.

Kudłate dywany Shaggy od Strado - w wersji Ombre czy gładkie?

Dywany ombre to dywany Shaggy zarówno prostokątne jak i okrągłe. Biorąc pod uwagę, że dywany z tej serii, jak i wszelkiego typu inne, które są gładkie, pasują praktycznie do każdego wnętrza, to dywany ombre stanowią urozmaicenie tam, gdzie cała reszta i tak jest już gładka i przez to monotonna. Naturalnie najlepiej samemu zdecydować, czy dany typ ombre będzie komponował się zresztą wystroju. Być może świetnie połączy się nawet z wnętrzem, w którym panuje artystyczny rozgardiasz, jednak w przypadku dywanów ombre bywa to ryzykowne. Dywany kudłate gładkie i tak wprowadzają wyróżniający je element dzięki długości oraz układowi włosia. Kiedy dodatkowo są jeszcze ombre, należy po prostu dokładniej dobierać je do konkretnych pomieszczeń.

pixel