Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Etui wodoszczelne - dlaczego warto?

Etui wodoszczelne to nowoczesny gadżet, który przydaje się szczególnie w czasie letnich wakacji, a także uprawiania różnych sportów wodnych. Mogłoby się wydawać, że obecnie większość smartfonów jest wodoodpornych, a więc nie ma potrzeby zakupu specjalnego etui. Nic bardziej mylnego! Telefony rzeczywiście często są odporne na zalanie wodą, czy deszczem, jednak nie można się zwykle z nimi kąpać w morzu i jeziorze. Wiele osób uprawia sporty wodne takie jak nurkowanie i spływy kajakowe. W takich sytuacjach przyda się etui wodoszczelne na telefon do nurkowania. Taki gadżet doskonale chroni smartfon, a także umożliwia robienie zdjęć pod wodą, na przykład w czasie oglądania rafy koralowej lub innych cudów natury. Etui wodoszczelne na telefon może być także potrzebne w innych sytuacjach, na przykład w czasie długich wycieczek po górach lub pustyniach, gdzie tereny są trudne, jest sporo piachu i kurzu. Dodatkowo etui na telefon wodoszczelne można z powodzeniem wykorzystać w czasie oglądania ulubionych filmów lub seriali w przydomowym jacuzzi, albo w basenie na wakacjach. Taki pokrowiec może być pomocny także podczas pobytów na plaży, gdy jest sporo piasku, a także wilgoci. Warto wiedzieć także o tym, że wodoodporne etui chroni nie tylko przed wodą, ale także nadmiernym zapyleniem i innymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Taki pokrowiec może więc świetnie sprawdzić się również w miejscu pracy. Na niektórych stanowiskach zarówno pracownik, jak i jego sprzęty elektroniczne (smartfon, smartwatch) narażone są na działanie różnych czynników takich jak pył, kurz, brud, wilgoć. W takich sytuacjach etui wodoszczelne może być naprawdę dobrym zabezpieczeniem na telefon. W końcu współcześnie wiele smartfonów kosztuje naprawdę dużo, czasami więcej niż jedna miesięczna zapłata wynagrodzenia, a więc lepiej dbać o swoje urządzenie i nie narażać go na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Etui wodoszczelne zapewnia zewnętrzną ochronę dla twojego smartfona, ale wcale nie musisz rezygnować z funkcji tego urządzenia. Możesz więc przeglądać Internet, oglądać filmy, a także kontaktować się ze znajomymi w mediach społecznościowych. Etui na telefon wododporne jest więc świetnym gadżetem, który przydaje się w różnych sytuacjach i jest naprawdę potrzebne.

Etui na telefon wodoodporne
Model urządzenia
Kolor

Jakie wodoodporne etui na telefon wybrać?

Wybierając etui wodoodporne, możesz wybierać spośród wielu rodzajów z naszej oferty. Dla nurków i osób pracujących w trudnych warunkach, najlepiej sprawdzi się model przezroczysty w formie torebki. Takie wodoodporne etui na telefon możesz mieć przy sobie cały czas, a jednocześnie twój smartfon będzie chroniony przed zalaniem, zachlapaniem oraz zapyleniem. Taki model sprawdzi się idealnie w czasie odpoczynku na plaży lub w wodzie, a także podczas różnych sportów ekstremalnych lub wykonywania obowiązków zawodowych. W naszym asortymencie dostępne jest także etui wodoodporne na telefon z certyfikatem IP68, ze specjalnym paskiem. Taki pokrowiec zapewni ci dostęp do smartfona, a także do wszystkich przycisków funkcyjnych, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie zdjęć pod wodą i kręcenie filmów. Zastosowanie specjalnego tworzywa na ekranie sprawia, że nie trzeba martwić się o opóźnienie w działaniu. Etui zapewnia nie tylko ochronę ekranu i wszystkich podzespołów wewnętrznych, ale także aparatów tylnych i przednich. 

Sprawdź nasz asortyment

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór pokrowców na telefony, w tym także futerały wodoszczelne. Posiadamy wodoodporne etui na telefon, dopasowane do różnych modeli smartfonów, a więc marek takich jak Samsung, Huawei oraz iPhone. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały twoje oczekiwania, dlatego kupisz u nas tylko modele wysokiej jakości. Dodatkową zaletą wszystkich wodoodpornych pokrowców, oferowanych w naszym sklepie, jest ich łatwa instalacja, a także proste ściąganie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie. 

pixel