Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany 140x190

Dywany 140x190

Dywany nowoczesne o wymiarach 140x190 to jedne z najchętniej wybieranych. Kolorowe i te utrzymane w barwach stonowanych - zazwyczaj jednolite, gładkie, ale różniące się rodzajem włosia dywany czekają na Ciebie na strado.pl. Zostały zaprojektowane według jednego, podstawowego wzoru, a mimo to różnią się pomiędzy sobą. Jednocześnie pomyślane zostały także w ten sposób, aby niezależnie od poszczególnych wzorów - pasowały niemal do każdego nowoczesnego wnętrza. Gładkie, jednokolorowe dywany w rozmiarze 140x190 marki STRADO stanowią po prostu kolejne, monokolorystyczne, geometryczne akcenty w pomieszczeniach urządzonych w stylu loftowym albo po prostu - minimalistycznym i nowoczesnym. Wśród tych ostatnich królują nasze dywany pluszowe, jednak także długowłose futrzaki mają właśnie ten charakter, jak i zdobione są w sposób, dzięki któremu uzyskują modny wciąż efekt ombre. Nasze dywany - futrzaki jak i dywany pluszowe 140x190 czekają zatem w witrynie strado.pl.

Dywany 140x190 z długim włosiem

Dywany Rabbit inspirowane właśnie futrem króliczym mają zupełnie inną strukturę, niż dywany Shaggy, co zresztą widać od razu. Shaggy to klasyczne, ciepłe futrzaki z dużą ilością obfitego, wybitnie długiego jak na dywan, włosia. Futrzakiem zatem nazywamy nasze dywany Shaggy, natomiast dywany Rabbit określamy po prostu jako dywany pluszowe. Zarówno dywany Shaggy 140x190 jak i odpowiednia pod względem rozmiarów ich wersja Rabbit, mają swoje niekwestionowane zalety. Miłośnicy futrzaków zapewne nie zrezygnują z nich łatwo. Natomiast osoby ze skłonnością do alergii najczęściej dobrze wiedzą co mają brać pod uwagę podczas wyboru i zakupu dywanu. Ci ostatni postawią zatem w STRADO zdecydowanie na dywany Rabbit.

Pluszowe dywany 140x190 przyjazne alergikom

Dywany Rabbit to nie tylko krótsze włosie niż w przypadku Shaggy oraz aksamitna powierzchnia jakże miła do jej gładzenia. Dywany Rabbit 140x190, czyli nasze dywany pluszowe, są dywanami gromadzącymi znacznie mniejszą ilość roztoczy i innych nieprzyjaznych alergikom czynników. W dodatku łatwo uporać się z ich praniem. Te dywany są zatem zarówno atrakcyjne, jak i zdrowsze dla dzieci. Oprócz wersji prostokątnej ciekawe są również ich warianty okrągłe o zróżnicowanych średnicach. Dzięki zdrowym i praktycznym dywanom Rabbit można zaaranżować przestrzeń bardzo ciekawie i bez większego wysiłku. Dywany 140x190 od STRADO to zatem tylko początek Twojej podróży po naszej witrynie w poszukiwaniu różnych wariantów dywanów i dywaników do różnych pomieszczeń w Twoim mieszkaniu.

Dywany 140x190 - gładkie czy ombre?

Ten dylemat dotyczy wyłącznie modeli Shaggy. Zawsze niejako "bezpieczną" opcją są nasze gładkie, geometryczne w swojej formie dywany, które rzadko są zwracane bądź wymieniane z uwagi na to, że pasują bardzo dobrze do pomieszczeń o różnorodnym charakterze. Tymczasem dywany ombre osoba o artystycznej duszy niemal zawsze jest w stanie zaadaptować w odpowiedni sposób. Jeżeli masz jednak wątpliwości co do konkretnego modelu - po prostu skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

pixel