Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany 80x150

Kolor
Rodzaj
Pokaż tylko

Dywany 80x150

Dywany w dwóch wariantach: Shaggy oraz Rabbit, to dywany oferowane przez markę STRADO. W witrynie strado.pl znajdziesz ich więcej, tutaj jednak zgromadziliśmy dywany o wymiarach: 80x150. Jeżeli poszukujesz dywanu właśnie w tym rozmiarze, to w sklepie strado.pl znajdziesz liczne wersje kolorystyczne oraz dwa podstawowe kształty: prostokątny oraz okrągły. Nasze dywany są utrzymane w nowoczesnym stylu. Jeśli szukasz tutaj wzorzystych i bogato zdobionych egzemplarzy, to pamiętaj, że na strado.pl znajdziesz obecnie dywany jednokolorowe oraz, ewentualnie, w wersji ombre, czyli z nieregularnym połączeniem zlewających się ze sobą pokrewnych barw i ich odcieni. Dotyczy to zarówno dywanów w rozmiarze 80x150 jak i pozostałych wielkości.

Dywany 80x150 Shaggy

Dywany Shaggy są dywanami z długim włosiem. Są zatem stosunkowo wysokie i puszyste. To takie dywany, w jakie można się nieco "zapaść" stopami. Piękne, jednokolorowe albo w stylu ombre, futrzaki. Takie dywany świetnie wyglądają zarówno w sypialni jak i w salonie. Dywany Shaggy w wersji prostokątnej jak i okrągłej wyróżniają się na tle innych, nieco bardziej płaskich i zbitych w swojej strukturze. Przypominają nie tyle klasyczny dywan, co ułożone na podłodze przyjemne futerko. Nadal są jednak dywanami z tworzyw syntetycznych, a do zmierzwionej nieco sierści zwierzęcia mogą być jedynie podobne z daleka. Dywany Shaggy 80x150 to dywany, których rozmiar powala nieśmiało zacząć nazywać je już dywanami, a nie dywanikami. Mimo wszystko to dywany stosunkowo niewielkie. Wystarczy wyobrazić sobie wzrost przeciętnej dorosłej osoby, albo długość łóżka, aby szybko uzmysłowić sobie, że są to wciąż dywany, w których dłuższy bok w pionie nie sięgałby nam najczęściej nawet do wysokości szyi. W polskim budownictwie znamy jednak wiele przykładów mało imponujących wnętrz, a ponadto - czasami dywan pokrywać ma jedynie na fragment powierzchni podłogi. W związku z tym wiemy doskonale, że zarówno dywany Shaggy jak i dywany pluszowe 80x150 bywają po prostu potrzebne.

Dywany 80x150 Rabbit

Rabbit to nic innego, jak po prostu "królik" po angielsku. Co to może mieć wspólnego z naszymi pluszowymi dywanami? Naturalnie to, że dywany Rabbit od STRADO inspirowane są fakturą posiadaną przez futerko królika. Należałoby tutaj dodać, że nasze dywany, także Rabbit, powstają z tworzyw sztucznych, a królicze futerka wolimy zostawiać na ich właścicielach, aby także móc je głaskać. Nasze dywany są równie miłe w dotyku, miękkie i ciepłe. Dywany Rabbit 80x150 są dywanami o wiele bardziej funkcjonalnymi, niż Shaggy, chociaż nie posiadają już tak imponującego, nastroszonego włosia. O wiele prościej jest utrzymać je w czystości a także, co chyba najważniejsze, są one znacznie zdrowsze dla osób uczulonych na roztocze i inne zanieczyszczenia, zarówno te pochodzenia organicznego jak i nieorganicznego. Pluszowe dywany Rabbit od STRADO sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz miękkiego oraz aksamitnego niczym królicze futerko albo leśny mech podłoża pod stopami. Wybierz wariant dla siebie i swojego mieszkania!

pixel