Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany okrągłe 150

Kolor
Rodzaj
Pokaż tylko

Dywany okrągłe 150 cm

Okrągłe dywany o średnicy półtora metra w dwóch odsłonach zakupisz na strado.pl. Dywany STRADO są nowoczesnymi, zarówno dekoracyjnymi jak i funkcjonalnymi akcesoriami. Stawiamy na minimalizm. Jeżeli interesuje Cię rokokowy przerost formy nad treścią ? musiałbyś prawdopodobnie cofnąć się do tamtej epoki. My idziemy z duchem czasu, a obecnie w zakresie aranżacji wnętrz liczą się prostota i funkcjonalność. Wszystkie nasze dywany powstają z włókien sztucznych, chociaż jedne to typowe futrzaki, a drugie ? mają powierzchnię imitującą królicze futro. Te pierwsze to dywany Shaggy okrągłe 150 cm, drugie ? to wersja Rabbit. Oprócz kół o półtorametrowej średnicy oferujemy również dywany w kształcie prostokątnym. Te ostatnie należą jednak do najpopularniejszych, a jednocześnie ? do najbardziej banalnych. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie także atrakcyjne dywany w kształcie koła. Dywany STRADO przeznaczone są do wnętrz o bardzo zróżnicowanym charakterze. Jako gładkie i proste dywany STRADO odnajdują się praktycznie wszędzie.

Proste i okrągłe ? dywany okrągłe 150 cm

Proste ze względu na wiele aspektów. Nasze dywany cechują się nieskomplikowanym wzornictwem, ale także ? są proste w konserwacji oraz proste jest znalezienie wśród nich odpowiedniego modelu dla siebie. Podstawową różnicą pomiędzy dywanami Shaggy a dywanami Rabbit jest długość ich włosia. Shaggy to po prostu ?kudłaty? natomiast Rabbit oznacza królika. Dywany Shaggy to zatem klasyczne ?futrzaki?, dywany o długim włosiu, natomiast dywany Rabbit ? to dywany inspirowane aksamitnym futerkiem królika. W dodatku dywany Shaggy okrągłe 150 cm są zarówno dywanami o jednolitej kolorystyce, tak jak Rabbit, jak i dywanami w stylu ombre. Shaggy ombre to dywany wielobarwne, pokryte wzorem ombre, czyli zlewającymi się ze sobą pokrewnymi kolorami i odcieniami. Dywany w wersji Shaggy są o wiele bardziej wyraziste. Długie, zmierzwione włosie wygląda całkiem inaczej, niż płaski i gładki dywan Rabbit. Dywany Shaggy nadają zatem wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu, które zdobią.

Dywany Shaggy okrągłe 150 cm i dywany Rabbit 150 cm do Twojego domu

Lubisz jednolite aranżacje, czy może wolisz artystyczny misz masz? Możesz postawić na przykład wyłącznie na dywany Shaggy albo wyłącznie na dywany Rabbit w Twoim mieszkaniu. Ciekawie prezentują się jednak również swoiste kolaże tworzone z dwóch typów dywanów STRADO. Oferujemy bardzo szeroki wybór kolorów oraz rozmiarów naszych dywanów w kształtach prostokątnym oraz okrągłym. Dzięki temu zaaranżujesz każde pomieszczenie za pomocą naszych dywanów według swojej, niepowtarzalnej wizji, albo po prostu znajdziesz jeden duży dywan do salonu w preferowanym przez Ciebie stylu. Dywany okrągłe 150 cm to średnie dywany do małych pomieszczeń, albo mające pokrywać jedynie część podłogi w salonie. Pomieszczenia miewają jednak tak różny układ oraz kształt, że zadbaliśmy o to, aby do Twojej dyspozycji były dywany: małe, średnie i duże. Teraz wystarczy, że wymierzysz dokładnie powierzchnię oraz wybierzesz właściwy dywan według parametrów takich jak np.: kształt, kolor itp.

pixel