Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany okrągłe 110

Kolor
Pokaż tylko

Dywany okrągłe 110 cm

Okrągłe dywany o stosunkowo niewielkiej średnicy przydać mogą się zarówno w hallu, w sypialni, w dziecięcym pokoju jak i w salonie. Nowoczesne okrągłe dywany w jaskrawych, wyrazistych kolorach znakomicie wkomponowują się we wnętrza nowoczesne. Jednocześnie te w klasycznych, stonowanych barwach, to dywany do nieco bardziej klasycznych wnętrz. Te ostatnie także dobrze odnajdą się w aranżacjach nowoczesnych, chociaż nie będą one wówczas najwyraźniejszym i najbardziej rzucającym się w oczy akcentem, który jest obecnie mile widziany w postaci dywanów, albo na przykład tapicerki mebli lub innej. Dywany okrągłe 110 cm od STRADO są zatem wyjątkowo uniwersalne i zarazem modne. Minimalistyczne dywany można zaaranżować w niezwykle różnorodnych wnętrzach, dzięki czemu nigdy nie są zakupem nietrafionym. Jeżeli dany dywan STRADO nie znajdzie swojego poczesnego miejsca w pomieszczeniu, w którym miał się znajdować początkowo, z łatwością znajdziesz dla niego stosowną lokalizację w innym miejscu. Większość spośród dywanów STRADO jest dywanami jednokolorowymi, są jednak wyjątki.

Dywany Shaggy okrągłe 110 cm

To właśnie te, wśród których znajdziesz także egzemplarze wielokolorowe. Dywany Shaggy występują w dwóch odsłonach: jednolitej albo ombre. W ostatnim przypadku różne kolory i różne ich odcienie nachodzą na siebie w charakterystyczny dla stylu ombre, nieregularny sposób. Większość dywanów od STRADO, zarówno z serii Shaggy jak i Rabbit to jednak dywany gładkie, jednolite. STRADO oferuje właśnie te dwa typy dywanów z tworzyw sztucznych. Dywany Shaggy okrągłe 110 cm i inne dywany Shaggy są dywanami futrzanymi, o długim włosiu. Dywany Shaggy wybierane są przede wszystkim przez osoby, które pragną za pomocą tego akcesorium nadać pomieszczeniu charakteru. Zmierzwione zawadiacko włosie świetnie spełnia tę rolę tak w przypadku dywanów jednokolorowych, jak i ombre. Są to dywany przypominające długą sierść zwierzęcą, jednak w całości wykonane z tworzywa sztucznego.

Najwygodniejsze dywany okrągłe 110 cm od strado.pl

Ciekawy i intrygujący design z pewnością się liczy. Ważne jest jednak, aby dywany były również praktyczne. O ile zarówno dywany Shaggy jak i Rabbit od STRADO są stosunkowo proste w utrzymaniu ich w czystości, w przypadku rodzin z dziećmi odkrywającymi świat wszystkimi zmysłami, lepiej postawić na wersję Rabbit, z krótkim włosiem. To oczywiste, ponieważ długie włosie dywanów Shaggy o wiele prościej sklejają się ze sobą. Dywany Rabbit to gładkie, pluszowe dywany o przyjemnej fakturze króliczego futerka. Okrągłe dywany 110 cm w tej wersji bardzo dobrze pasują do dziecięcego pokoju jak i innych wnętrz. Wszystkie dywany Rabbit są jednokolorowe i w związku z tym o wiele wygodniej i łatwej dobrać konkretny dywan do konkretnego wnętrza. Oprócz wersji okrągłych oferujemy także prostokątne dywany z obydwu linii ? w różnych rozmiarach i kolorach. To dywany zaprojektowane z myślą o współczesnych odbiorcach, ale o przedstawicielach różnych pokoleń w tej grupie. Wybierz na strado.pl dywan dla siebie!

pixel