Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dywany niebieskie

Niebieskie jak niebo i niebiańsko przytulne dywany STRADO kuszą rozkoszną miękkością. Szczególnie wersje ombre w tej barwie przypominają nieco niebo pełne obłoczków. W związku z tym stąpając po niebieskich dywanach Shaggy możesz zastanawiać się, czy stąpasz po ziemi, czy może po niebie. A może preferujesz coś na kształt turkusowego morza pod Twoimi stopami? Oczywiście przejdziesz po nim suchą stopą, którą jednak w tak zwanym międzyczasie zanurzysz w długie, ciepłe i jedwabiste w dotyku włosie dywanów STRADO. A zatem "suchego przestwór oceanu" w Twoim domu? Ależ tak! Dywany Shaggy w kształcie okrągłym oraz prostokątnym oraz różnych odcieniach niebieskiego i niebieskiego -ombre czekają na Ciebie!

Dywany niebieskie
Rozmiar
Rodzaj
Pokaż tylko

Niebieskie dywany

Niezależnie od tego, jaki odcień wybierzesz, od błękitu po granat, dywany STRADO w kolorze niebieskim to dywany, jakie dobrze odnajdą się w bardzo różnego typu wnętrzach. Podobnie jak szarości - kolor niebieski posiada tę niekwestionowaną zaletę, że pasuje praktycznie do każdej innej kolorystyki. Dyskusyjne byłyby pod tym względem jedynie wspomniane już wcześniej wersje ombre. Dywany w tym kolorze są zatem bardzo praktyczne, a jednocześnie - nie są tak ponure jak na przykład równie uniwersalne dywany szare. Chociaż te ostatnie mają swoich zwolenników, gdyż w połączeniu z żywymi barwami otoczenia prezentują się bardzo dobrze, to właśnie niebieskie dywany zastępują je dobrze tam, gdzie szarość nie jest mile widziana. Dywany Shaggy z długim włosiem aż proszą się, aby zanurzyć w nich stopy, albo całkowicie w nich zatonąć. Alternatywą dla dywanów Shaggy od STRADO są natomiast dywany Rabbit. Te z kolei kuszą miękkością i fakturą króliczego futra. Zrobione są naturalnie z tworzywa sztucznego, poliestru i nie mają nic wspólnego z futrami prawdziwymi. Tak, jak w przypadku innych kolorów naszych dywanów i dywaników niebieskie dywany Rabbit posiadają właściwości hipoalergiczne, są stosunkowo proste w czyszczeniu i, jak już zostało to przed chwilą wspomniane, miłe w dotyku. Tutaj warto postawić na przykład na kolor granatowy. Dywany Rabbit to raczej gładkie dywany, w jednolitym kolorze. Jeżeli zatem poszukujesz wersji ombre - szukaj w linii Shaggy.

Niebieskie dywany do każdego pomieszczenia

Dywany w kolorze niebieskim pasują zarówno do dziecięcych pokoi, sypialni rodziców, salonów jak i do różnego typu pomieszczeń, gdzie prowadzona jest działalność, na przykład różnego typu zajęcia dla dzieci. Wszędzie, gdzie sama podłoga to za mało, niebieskie dywany pluszowe Rabbit STRADO jak i wersja Shaggy sprawdzają się znakomicie. Dzięki możliwości wyboru licznych rozmiarów a także kształtu: prostokątnego albo okrągłego, dywany takie z łatwością dopasujesz do powierzchni i warunków każdego wnętrza. Możesz wybrać jeden duży, albo na przykład kilka mniejszych dywaników do ułożenia ich obok siebie. Uniwersalne, proste i eleganckie dywany STRADO czekają Ciebie w naszej witrynie internetowej także w innych inspirujących kolorach.

pixel