Darmowa dostawa od 99,00 zł

Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED

Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED
Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED
Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED
Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED
Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED
Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED
Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED
Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED
Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED
Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED
118,99 zł
/ szt. brutto
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 99,00 zł
Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED
Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL4 na telefon, z lampą LED

Lampa Pierścieniowa BlitzWolf

Specjalistyczne oświetlenie to idealne rozwiązanie aby ułatwić nagrywanie filmów na Youtube’a, TikTok czy prowadzenie vlogów na instagramie. Sprawdzi się również nadając piękny błysk podczas tworzenia makijażu oraz robienia selfie, a nawet podczas nauki lub po prostu jako dodatek do dekoracji. Oferuje możliwość nadania 3 odcieni barw temperatury oraz dziesięciu poziomów jasności, aby jak najlepiej dobrać światło do otoczenia. Lampa znajduje się na regulowanym statywie i jest zasilana ładowarką typu USB.

Odpowiedni design

Lampa została zaprojektowana w kształcie pierścienia, aby światło rozchodziło się równomiernie. Posiada 3 rodzaje barw w odcieniach chłodnego, ciepłego oraz naturalnego blasku. Strumień świetlny osiąga 2800Lm, to znaczy, że światło jest intensywnie jasne. Dodatkowo 10 poziomów żywych kolorów umożliwia niejedno, perfekcyjne dopasowanie oświetlenia według uznania.


Wszechstronne sterowanie

Świetlny statyw pozwala na zdalne sterowanie z każdego miejsca. Niewielki panel wbudowany w przewód ładowarki USB ułatwia sterowanie całą lampą. Znajdują się na nim przyciski włącz/wyłącz, funkcji obrotu ruchomej części oraz zmniejszanie lub zwiększanie intensywności światła. Ponadto Bluetooth to kolejny atut, ponieważ jest kompatybilny z systemem IOS, Android Mobile Phones oraz 360 Cameras.


Rozsądna konstrukcja

Lampa Pierścieniowa BlitzWolf stworzona została, aby jak najbardziej udogodnić rozstawianie podczas użytkowania. Statyw można rozłożyć do góry, na wysokość nawet 40 cm. Sam zdecydujesz, jaką chcesz ustawić wysokość. Górna, świecąca część posiada możliwość obrotu wokół jej osi, aby idealnie ustawić kąt padania światła.


 

Szczegółowa precyzja

Teleskopowy trzon pokryty matową teksturą umożliwia sprawne dostosowanie wymaganej wysokości, a także jest antypoślizgowy oraz odporny na zadrapania i wszelkie drobne uszkodzenia. Klamra uciskająca również posiada możliwość dopasowania odpowiedniego zacisku, aby telefon solidnie trzymał się w jednym miejscu. Okrągła podstawa gwarantuje stabilność oraz trwałość. Uchwyt pasuje na większość smartfonów o wymiarach 3.5 do 6 cali. Zasilany jest poprzez ładowarkę USB.


 

Prosta instalacja

Wystarczy kilka nieskomplikowanych kroków, aby samodzielnie złożyć statyw. Przypasuj pręt do odpowiedniej wysokości, a następnie dokręć śrubą. Później przymocuj pręt do okrągłej podstawy. Kiedy wycelujesz główną część oświetlenia do trzonu statywu, mocno przykręć śrubę. Poluzuj pokrętło i przełóż przez pręt, a następnie spróbuj przykręcić, aby trzymało się stabilnie. Ostatni krok to utwierdzenie uchwytu na telefon do klamry.


 
 

Specyfikacja

 

 

Producent Blitzwolf
Model BW-SL4
LED 64
Temperatura barwowa 3300-6000K
Ładowanie USB
Wymiar lampy 8''
Waga 1.05 kg
Poziomy jasności 10
Strumień światła 2800 Lm
Ton barwy chłodny/ciepły/naturalny
Długość 22 x 40cm
Producent
Kod produktu
5907489604161
Gwarancja
12 miesięcy

WARUNKI GWARANCJI
1. Gwarant gwarantuje prawidłowe działanie Produktu przez następujący okres:
a. W przypadku zakupu Produktu przez konsumenta – 12 miesięcy
b. W przypadku zakupu Produktu przez przedsiębiorcę – 1 miesiąc
od daty wydania Produktu kupującemu. 2. Gwarant w ramach udzielanej gwarancji zapewnia dobrą jakość Produktu. Odpowiedzialność Gwaranta z tytułu gwarancji obejmuje tylko wady fizyczne powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym Produkcie. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń ani usterek powstałych z powodu używania Produktu niezgodnie z udostępnionymi przez Gwaranta warunkami i informacjami dotyczącymi używania Produktu, zawartymi w szczególności w instrukcji dołączanej do Produktu.
3. Reklamacja na podstawie udzielonej gwarancji może być złożona na przykład:
a. pisemnie na adres: ul. Obornicka 227, Bud. E, 60-650 Poznań;
b. elektronicznie na adres e-mail: kontakt@strado.pl.
Zaleca się podanie w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady oraz zdjęć dokumentujących wadę; (2) żądania reklamacyjnego; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Gwaranta. Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego sposobu i opisu reklamacji.
4. Na życzenie Gwaranta uprawniony z gwarancji powinien dostarczyć reklamowany Produkt na koszt Gwaranta na adres:
TZ POLAND S.C.
ul. Obornicka 227, Bud. E, 60-650 Poznań
lub do miejsca, w którym Produkt został wydany przy udzieleniu gwarancji, chyba że z okoliczności wynika, iż wada powinna być usunięta w miejscu, w którym Produkt znajdował się w chwili ujawnienia wady. Niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia Produktu w czasie od wydania jej Gwarantowi do jej ponownego odebrania przez uprawnionego z gwarancji ponosi Gwarant.
5. Na podstawie niniejszej gwarancji Gwarant jest obowiązany do usunięcia wad Produktu, jeżeli wady te ujawnią się w ciągu terminu określonego w gwarancji. W przypadku gdy usunięcie wad Produktu okaże się niemożliwe, Gwarant zobowiązuje się dostarczyć uprawnionemu z gwarancji Produkt wolny od wad. Jeżeli usunięcie wady oraz wymiana Produktu na wolny od wad nie są niemożliwe lub koszt tych czynności przekracza wartość Produktu, uprawnionemu z gwarancji przysługuje zwrot zapłaconej ceny za Produkt.
6. Gwarant obowiązany jest wykonać swoje obowiązki wynikające z udzielonej gwarancji niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni roboczych. Termin ten należy liczyć od dnia dostarczenia Produktu przez uprawnionego z tytułu gwarancji albo od dnia złożenia reklamacji w przypadku, gdy z okoliczności wynika, iż wada powinna być usunięta w miejscu, w którym Produkt znajdował się w chwili ujawnienia wady.
Gwarant może dokonać jednorazowego przedłużenia powyższego terminu o kolejnych 14 dni roboczych, pod warunkiem, że poinformuje o tym fakcie uprawnionego z gwarancji przed upływem pierwotnego terminu jej wykonania wraz z podaniem przyczyny zaistniałego opóźnienia. Po wykonaniu uprawnień wynikających z gwarancji Gwarant na swój koszt dostarczy Produkt z powrotem do uprawnionego z gwarancji.
7. Jeżeli w wykonaniu swoich obowiązków Gwarant dostarczył uprawnionemu z gwarancji zamiast Produktu wadliwego Produkt wolny od wad albo dokonał istotnych napraw Produktu objętego gwarancją, termin gwarancji biegnie na nowo od chwili dostarczenia Produktu wolnego od wad lub zwrócenia Produktu naprawionego. Jeżeli Gwarant wymienił część Produktu, zapis powyższy stosuje się odpowiednio do części wymienionej. W innych wypadkach termin gwarancji ulega przedłużeniu o czas, w ciągu którego wskutek wady Produktu objętego gwarancją uprawniony z gwarancji nie mógł z niej korzystać.
8. Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polski.
9. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. 10. Odpowiedzialność Gwaranta w stosunku do uprawnionego z gwarancji niebędącego konsumentem, a od dnia 1 stycznia 2021 r. i dla umów zawartych od tego dnia niebędącego również osobą fizyczną zawierającą umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, bez względu na jej podstawę prawną, jest ograniczona – zarówno w ramach pojedynczego roszczenia, jak również za wszelkie roszczenia w sumie – do wysokości zapłaconej ceny za Produkt. Gwarant ponosi odpowiedzialność w takim wypadku tylko za typowe szkody przewidywalne w momencie zawarcia umowy i nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraconych korzyści. 11. Odpowiedzialność Gwaranta z tytułu gwarancji nie obejmuje uszkodzeń wynikających z normalnej eksploatacji czy zużycia, uszkodzeń mechanicznych (pęknięć, rys, uszkodzeń spowodowanych działaniem sił zewnętrznych, wyładowań atmosferycznych, awarii sieci energetycznej, pożaru, zalania, działania wysokich temperatur i czynników chemicznych), uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem, niezgodnym z instrukcją montażem oraz uszkodzeń powstałych na skutek przeróbek, ingerencji w strukturę Produktu i zmian konstrukcyjnych dokonywanych przez uprawnionego z gwarancji

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel