Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Gogle VR 3D

Przenieś się do wirtualnego świata za pomocą najnowszej technologii. Oderwij się od rzeczywistości i poznawaj zupełnie inne wymiary – teraz to możliwe, ponieważ istnieją gogle VR. Ten innowacyjny gadżet o futurystycznym wyglądzie zapewni Ci godziny nieprzerwanej rozrywki i zabawy. Jest kompatybilny ze smartfonami, dlatego wystarczy wybrać dowolną aplikację, by dosłownie wejść w jej środek, doświadczając wirtualnego świata na… własne oczy. Gogle VR to technologiczny skok w przyszłość, którego potrzebujesz, jeśli do Twojego życia wkradła się monotonia – za ich pomocą obejrzysz filmy, seriale i inne materiały video w wersji 3D, a do tego poznasz świat gier zupełnie od kuchni, wchodząc w rolę uczestnika i to w 100%. A to wszystko za sprawą ruchów głową! Wypróbuj gogle VR, by przekonać się, jak wiele możliwości kryje przed Tobą przyszłość.

gogle vr

Gogle VR. Możliwości i zastosowanie

Okulary VR podbiły rynek technologiczny swoją innowacyjnością i możliwościami. To dzięki nim możliwe stało się wirtualne oglądanie video czy granie w gry mające miejsce w przestrzennym uniwersum. Wystarczy, że w specjalnie wyznaczonym miejscu umieścisz swój smartfon i gotowe. Nie musisz martwić się o jego uszkodzenie, ponieważ każdy proponowany przez nas model okularów VR doskonale chroni telefon przed przypadkowym wypadnięciem czy zarysowaniem. Granie czy odtwarzanie treści audiowizualnych to nie jedyne zastosowanie, jakim mogą pochwalić się gogle VR – są doskonałe także do medytacji, m.in. poprzez możliwość wyświetlania relaksujących obrazów czy muzyki (w przypadku modeli wyposażonych dodatkowo w słuchawki).

U nas znajdziesz różne modele okularów do wirtualnej rzeczywistości, a wszystkie z nich zostały wykonane z najlepszych komponentów odpowiadających za jakość premium. Ergonomiczne, wygodne w noszeniu gogle VR są lekkie, idealnie dopasowują się do kształtu głowy i nie powodują dyskomfortu w noszeniu. Zapewnij sobie doskonałą jakość obrazu, inwestując w wybrany model okularów VR – teraz dostępne w atrakcyjnej cenie, z wieloma dodatkami (pilot, gamepad). Nie zwlekaj!

pixel