Darmowa dostawa od 199,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Etui pancerne - dlaczego warto je kupić?

Pancerne etui to specjalny gadżet, cechujący się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz doskonałą jakością. Takie niezniszczalne etui na telefon przydaje się przede wszystkim w czasie różnych aktywności sportowych i wyczynowych. Do przykładów można zakwalifikować jazdę rowerem górskim, pływanie kajakiem, skakanie ze spadochronem, chodzenie po górach. Czasami wytrzymałe etui na telefon jest potrzebne również w czasie pracy zawodowej. Niektórzy wykonują codziennie różne obowiązki w trudnych warunkach, w kurzu, błocie, na budowie lub w fabryce, a także w terenie. W takich przypadkach etui na telefon pancerne jest świetnym wyborem. Dodatkowo taki pokrowiec chroni przed zalaniem smartfona oraz kurzem i brudem, a także nadmierną wilgocią i innymi niekorzystnymi czynnikami. Można mieć pewność, że smartfon nie zniszczy się, a także nie porysuje. Oczywiście poza pancernym tyłem, warto zadbać o zabezpieczenie ekranu urządzenia, na przykład przy pomocy szkła hartowanego. Swój smartfon warto chronić z wielu różnych powodów. Po pierwsze, telefon jest zwykle cenny i drogi. Znaczenie ma tutaj jednak nie tylko kwestia finansowa, ale także zawartość urządzenia. Wiele osób przechowuje w swoim telefonie ważne dane, konta bankowe, a także różne inne informacje. Właśnie dlatego warto zabezpieczyć smartfon na różne sposoby. Dodatkowo dobrze pamiętać o tym, że wymiana pleców telefonu, aparatów lub ekranu, jest zwykle kosztowna, dlatego znacznie lepiej wybrać pancerne etui na telefon i nie martwić się.

Etui na telefon pancerne
Model urządzenia
Kolor
Przedziały cenowe

Pancerne etui - jakie wybrać?

Pancerne etui jest wykonane z solidnych materiałów, bardzo wysokiej jakości, takich jak poliwęglan, aluminium, guma, szkło hartowane. Wszystkie te elementy, połączone razem, sprawiają, że telefon jest doskonale zabezpieczony. Oczywiście mimo tej świetnej ochrony, wciąż można w sposób funkcjonalny korzystać ze swojego urządzenia. Nie ma więc problemów z dostępem do przycisków i przełączników oraz ekranu. Wybierając etui pancerne, warto zwrócić uwagę na następujące czynniki:

  • dopasowanie pokrowca do modelu telefonu, a więc przekątnej ekranu oraz miejsc, gdzie znajdują się aparaty (przednie, tylne), przyciski;
  • materiał wykonania etui, ponieważ jest to bardzo ważny aspekt w kontekście ochrony smartfona;
  • wygląd, dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji;
  • komfort użytkowania. 

Niezniszczalne etui na telefon powinno naprawdę być solidne, trwałe i wytrzymałe. Producenci zwykle gwarantują, że zarówno smartfon, jak i pokrowiec, przetrwają nawet najtrudniejsze momenty i przeróżne wyzwania. 

Pancerne etui znajdziesz w naszej ofercie

W naszym asortymencie dostępne są różne modele pokrowców na telefony. Znajdziesz tutaj także etui pancerne, które zachwyci cię trwałością i wytrzymałością. Posiadamy futerały, dopasowane do smartfonów takich marek jak Samsung, Mi, Huawei, Sony. Etui pancerne to świetny wybór dla osób, które dbają o swoje urządzenie, pracują w trudnych warunkach lub też spędzają dużo czasu w trakcie różnych aktywności fizycznych i sportowych, a także ekstremalnych lub wyczynowych. Ogromną zaletą takich pokrowców jest możliwość ochrony swojego smartfona w ciężkich warunkach atmosferycznych, a także idealne dopasowanie do wielkości telefonu. Dodatkowo pokrowiec chroni przed zarysowaniami, wilgocią, upadkami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszego etui pancernego, dopasowanego do twoich potrzeb. 

pixel